aviweb.sk

Aviweb

O nás

Na našich stránkach nájdete širokú ponuku služieb a produktov, od jednoduchých čiernobielych až po kvalitnú farebnú tlač na digitálnej tlačiarni alebo na plotri s výstupmi do interiéru či exteriéru, potlačenie rôznych predmetov UV digitálnou tlačou, sofistikované viazanie dokumentov pre profesionálne potreby.

Vytvoríme reklamné a darčekové predmety, Z výrobkov vyberáme príklady: odznaky, tričká, šiltovky, hrnčeky, podložky pod myš a množstvo iných predmetov a to všetko s vašim unikátnym návrhom a motívom….. Vieme potlačiť perá, klúčenky, mincovníky, golfové loptičky, krytky na mobil a mnoho mnoho ďalších predmetov. Predmety sú potlačené farbami cmyk, cmyk + biela, cmyk +biela + lak….

Ponúkame profesionálne služby a produkty a ku klientovi nás vždy viaže osobný záväzok. Objednávky vybavíme rýchlo, kvalitne a za výhodnú cenu. A našou prednosťou je vždy osobný prístup a profesionálna podpora čo už ocenil nejeden spokojný zákazník. A jediným cieľom ostáva to aby sa k nám aj vrátil.

Naša tlačiarnička je zameraná na tlač, tvorbu grafických návrhov, viazanie dokumentov, potlače na autá, potlač výkladných skríň a tabúľ, na textílie, vyhotovovanie odznakov a magnetiek, pečiatok, tlač na plátno…. Potlačíme vám obrázky na hrnčeky, puzzle, podložky pod myš. Tlačíme aj kvalitné veľkorozmerné formáty vo vysokej, špičkovej fotokvalite. Tlačíme a zároveň vyrezávame nálepky s rôznymi tvarmi a výrezmi.

Dokážeme tlačiť texty, fotografie, logá alebo iné návrhy priamo na objekty až do hrúbky 10cm. Potlačiť tak môžete rôzne prístroje, darčekové predmety, priemyselné komponenty a elektronické zariadenia. UV LED tlačí na širokú škálu materiálu, ako napr. PET, ABS, polykarbonát, TPU, koža, textil a iné.

Vyrobíme pevnú a elegantnú knižnú väzbu pre vaše diplomové, bakalárske, magisterské, rigorózne, dizertačné a iné záverečné práce.   S nami si môžete jednoducho a pohodlne navrhnúť  plagát, oznámenie alebo vizitky. Dohodnite si termín a ochotne s vami preberieme konkrétne detaily projektu.

Prejsť na začiatok