REKLAMNÉ PREDMETY

firemné nápisy, logá, kalendáre, golfové loptičky, tašky, tričká

Na účely reklamných a darčekových predmetov používame technológiu UV LED s vysokou kvalitou výsledkov ktorá umožnuje potlač širokej škály materiálov a je vhodná na veľké množstvo , ktoré sú ploché, príp. mierne zaoblené. Farba je vytvrdzovaná UV žiarením a prakticky hneď je pripravená na ďalšiu manipuláciu. Vieme tlačiť s bielo, prípadne s lakom matným alebo lesklým efektom.

Ďalšou technológiou je sublimačný transfér, ktorý tiež ponúka potlačiť  širokú škálu reklmaných a darčekových predmetov....

 

  • Reklamné predmety sú vynikajúci spôsob, ako propagovať vašu firmu, ponúkajú skvelú príležitosť na zvýšenie povedomia  o Vašej  spoločnosti. Propagačný produkt nemôžete stlmiť ani prejsť na ďalšiu stránku – sú to skôr hmatateľné, priamočiare pripomienky vašej značky a jej služieb.Napriek relatívne nízkym nákladom sú to položky s vysokou hodnotou, ktoré mnohokrát vydržia roky používania.
  • Samozrejme, nie je to len o vašich zákazníkoch, rekl. predmety sú ideálne na vytvorenie a šírenie firemnej identity na pracovisku. Firemné oblečenie, poznámkové bloky, perá to všetko sú položky, ktoré môžu byť vytlačené vašim logom a používané alebo nosené vašimi kolegami, vytvárajúc pocit jednoty vo vašom tíme a zároveň pridávajú pôsobivý profesionálny nádych stretnutiam s klientmi, výstavám a iným príležitostiam . Bez ohľadu na vaše odvetvie a akokoľvek vy a váš tím pracujete – či už v dielni, v kancelárii alebo na cestách – môžete si byť istí, že pre vás a vašich kolegov máme vhodné produkty.
  • Stručne povedané, bez ohľadu na to, aký dojem chcete vytvoriť a ktorý marketingový cieľ chcete dosiahnuť, reklamné predmety vám môžu pomôcť prekonať vaše ciele, vytvoriť trvalé dojmy a presadiť svoju firmu ako lídra vo svojom odvetví.

 

Predmetmi reklamnej potlače môžu byť napr.:

 

  • perá, ceruzky,
  • odznaky
  • hrnčeky
  • tričká, mikiny, bundy, košele, čiapky
  • zapalovače

viac

v e-shope

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať, radi vám vypracujeme ponuku na mieru

mobil: +421 948 214 401

e mail: info@aviweb.sk

adresa prevádzky.: Ul. 29 augusta 11/C, 811 09 Bratislava

kontakt

 

 

Otváracie hodiny na prevádzke Reklamné a tlačiarenské štúdio Aviweb

Po - Pi    8:00 - 12:00 bez objednávky    12:00 - 16:00 iba objednávky