SVETELNÁ REKLAMA

jednostranné panely, objstranné panely, svetelné znaky a loga, vyrezávané panely,

 plexinterzie, 3d nápisy a písmená, hranou nasvietene dosky

 

Zaoberáme sa výrobou moderných, modulárnych, trvácnych a bezúdržbových LED svetelných reklám, graficky vytvorených  a vyrobených podľa individuálnych potrieb a predstáv zákazníka.

 

Vieme zabezpečiť celý proces počnúc konzultáciou, grafickým návrhom až po konečnú realizáciu projektu ukončenú montážou výrobku. Plastové, trojrozmerné reklamné nápisy, 3D tvary, medzerové vyrezané písmená  s LED osvetlením. Svetelné 3D reklamné nápisy - sú mimoriadne efektné a ponúkajú kreatívne, rozmanité a jedinečné riešenia.

Upútajte  pozornosť a zaujmite zákazníka osvetlenou plexi tabuľou s logom alebo inými informáciami . Označením vašej kancelárie alebo prevádzky dajte všetkým najavo, že ste tu.

 

Dnešná,  počítačom riadená technológia spracuje grafický návrh s nekonečnými možnosťami a  veľkou presnosťou. Možnosti sú takmer nekonečné a  často využívame inovatívne, kreatívne riešenia na dosiahnutie efektného výsledku a k spokojnosti zákazníka. Svetelná tabuľa, vaše logo alebo propagácia vašeho produktu alebo firmy, označenie prevádzky  ponúkame takéto typy svetelnej reklamy:

Typ 1. Plexisklo s podsvietením LED inštalované na  základovú dosku.

 

Tabuľa s vyrezanými prvkami do plexiskla a na povrchu prekrytá PVC materiálom. Tento typ sa skladá z vrchnej nepriesvitnej  a spodnej priehľadnej vrstvy, ktorá je podsvietená. Svetlo vyžaruje zo spodnej časti, čím sa dosiahne vyžarovanie zo spodnej časti objektu. Farebnosť  LED diód môže  byť biela alebo vo farbách RGB škály. Hrana je vyfrézovaná a uhľadená frézovacím strojom. Všetko nastavené vo vašich farbách.

 

 

difúzor - číre alebo mliečne plexisklo

 

nepriehladný materiál - plast, drevo, kompozit

 

podkladový materiál - plexisklo, plast, drevo, kompozit

 

priestor pre elektrické káble

 typ 2. Plexisklo s translucentnou fóliou

 

Tento typ sa skladá z číreho, mliečneho plexiskla, akrylátu. Vyfrézovaný text alebo logo je zo spodu vsadené do podkladového materiálu - drevenej, plastovej alebo kompozitnej dosky, prípadne plexiskla. Vrchná vrstva je polepená translucentnou fóliou, z ktorej na výber je z veľkého množstva farebných fólií na výber. Svetlo vyžarujúce z boku a zvrchu cez fóliu zanecháva veľmi pôsobivý efekt. Farebnosť  LED diód môže  byť biela alebo vo farbách RGB škály.

difúzor - číre alebo mliečne plexisklo

 

translucentna fólia požadovanej farby

 

box s led podsvietením a elektronikou

typ 3.Svetelná skriňa - box s LED diódovým svetlom.

 

Skriňa s vašimi rozmermi môže vyrobená v retro štýle do kompozitnej dosky, do ktorej je vyrezaný text alebo logo.  Svetelné LED pásy alebo moduly sú umiestnené vo vnútri “krabice”. Môže byť vyrobená zo svetelného boxu s jednostraným alebo obojstranným podsvietením pod číre akrylové plexisklo Spočíva zo systému hliníkových profilov upravených na požadované rozmery. Z vnútornej strany je pripevnené číre plexisklo - akrylové , pre lešpšie rozptýlenie svetla... Farebnosť  LED diód môže  byť biela alebo vo farbách RGB škály.

difúzor - číre alebo mliečne plexisklo

 

translucentna fólia požadovanej farby

 

 

box s led podsvietením a elektronikou

Jedno s dalších možností je realizovať 3d text alebo logo je vyrezaním s rôznych druhov materiálu a ich povrchovou úpravou bez použitia LED podsvietenia. Ďalšie informácie nájdete na našej stránke 3D TEXT.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať, radi vám vypracujeme ponuku na mieru

mobil: +421 948 214 401

e mail: info@aviweb.sk

adresa prevádzky: Ul. 29 augusta 11/C, 811 09 Bratislava

kontakt

 

 

Otváracie hodiny na prevádzke Reklamné a tlačiarenské štúdio Aviweb

Po - Pi    8:00 - 12:00 bez objednávky    12:00 - 16:00 iba objednávky