REKLAMNÉ POLEPY ÁUT

firemné nápisy, logá, celopolep okenných častí karosérie, propagácia výrobku,

politika pred voľbami, upútanie verejnosti na kultúrne akcie

Ak ste ako väčšina majiteľov firiem máte úžitkové auto, nákladné auto, dodávku alebo vozový park, s ktorými každý deň jazdíte zo svojej firmy k zákazníkom. To predstavuje neuveriteľnú príležitosť pre reklamu na polep áut na úžitkové vozidlá. Predstavte si to na chvíľu.....každé z vašich vozidiel je prázdne plátno a následne môžete mať na ňom svoje meno, telefónne číslo a logo, alebo vlastný komerčný návrh, ktorý posunie vašu firemnú reklamu na ďalšiu úroveň. Farebnú úpravu vozidiel nemožno prehliadnúť čo je presne to, čo chcete, pretože to výrazne posilní meno vašej spoločnosti a povedomie o miestnej značke. Keď jazdíte mestom, po diaľniciach a sedíte v premávke so svojím vozovým parkom, všetci hovoria o tom farebnom vozidle vedľa nich.Vidíš to ...???

 PREČO BY SOM MAL POUŽÍVAŤ FIREMNÚ REKLAMU NA VOZIDLO?

Reklamný polep vozidiel je ako mobilný billboard, ktorý pritiahne pozornosť každého na vašu firmu. Všetci títo potenciálni zákazníci vidia, kto ste a čo robíte, potom, keď ten istý zákazník potrebuje vašu službu, si spomenie na vašu značku a hádajte komu zavolá?  
Obrovská viditeľnosť nevyhnutne vedie k zvýšeniu predajnosti vášho tovaru alebo služieb. Kompletné a čiastočné reklamné polepy na osobné a nákladné autá sú úžasným a nákladovo efektívnym spôsobom, ako čo najlepšie využiť svoj marketingový rozpočet. Tento jednorazový výdavok vylepší vzhľad vašho autoparku, vďaka čomu bude vaša firma profesionálna a zapamätateľná.

Predstavte si svoj vozový park ako tvár vášho podnikania.

 

Výhody vašej reklamy na aute:

  • 98 % ľudí, ktorí jazdia okolo, vidia vaše reklamy
  • Každé reklamou polepené vozidlo generuje v priemere 50 000 zobrazení denne
  • Cena za tisíc zobrazení je len 10 -15 centov
  • Vinylová reklama je 15-krát účinnejšia pri zvyšovaní povedomia o mene ako ktorákoľvek iná forma reklamného média
  • Najazdením 15 000 km v jednom firemnom vozidle bude vaša spoločnosť vystavená na očiach priemerne 6 miliónom ľudom ročne
  • 30 % ľudí si kupuje vaše služby na základe tohto videnia
  • sú nákladovo efektívne

Polepy na autách sú skvelým spôsobom, ako za svoje peniaze získať čo najviac. Keďže na tento typ reklamy sa používajú na vozidlách vašej spoločnosti, na zobrazenie reklamy si nemusíte prenajímať priestor. Vašou jedinou investíciou sú jednorazové náklady polep, ktoré sa vám budú aj naďalej vyplácať, keď sa vaša firma zviditeľní.

  • sú dobre prijímané

Ľudia dobre reagujú na  reklamy mimo domu ( out of home) ako sú televízne reklamy, pretože nie sú rušivé pre každodenný život človeka ako niektoré médiá napr. veľkoplošné bannery. Firemné auto môžete urobiť o niečo zaujímavejším a jazdu spríjemniť kreatívnou reklamou.

  •  sú flexibilné

Polepy áut sú jedinečné od väčšiny ostatných reklamných médií v tom, že svoju reklamu môžete presunúť na miesta, kde je pravdepodobné, že bude účinná. Ak chcete zacieliť na určité publikum, môžete jazdiť po častiach mesta, kde táto demografická skupina žije. Mať reklamu na aute ponúka množstvo nových možností. Ak poskytujete službu, parkovanie pred domom, kde prerábate strechu alebo opravujete inštalatérske práce, môže pritiahnuť pozornosť susedov, ktorí potrebujú podobnú prácu na svojich domoch.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať, radi vám vypracujeme ponuku na mieru

mobil: +421 948 214 401

e-mail: info@aviweb.sk

adresa prevádzky: Ul. 29 augusta 11/C, 811 09 Bratislava

kontakt

TYPY POLEPOV NA AUTÁ

 

Celopolep vozidla

Celopolepy pokrývajú celé vozidlo vrátane áut, autobusov, dodávok a člnov a poskytujú dôležitú informáciu každému, kto ju vidí. Zakryjú kapotu, strechu, stĺpiky, boky a akékoľvek iné miesto, kde môže presvitať farba. Môžu dokonca zakryť okná. Celoplošné obaly sú zvyčajne najlepšou voľbou pre podniky, ktoré hľadajú maximálnu expozíciu a súdržný dizajn. Inzerovať môžete na celej ploche vášho vozidla a nemusíte sa báť, že by sa nezhodovala.

 

Čiastočné polepenie vozidla

S čiastočným polepom môžete ušetriť peniaze a zakryť len niektoré častí vozidla. Možno stačí pokryť polovicu autobusu , alebo budete chcieť ponechať strechu na autes pôvodnou farbou, aby ladila s vaším dizajnom. Čiastočný polep to dokáže a zakryje len niekoľko častí vozidla,  nie celý povrch.

 

Bodová grafika

Pomocou bodovej grafiky môžete svoje vozidlo prispôsobiť aj menším spôsobom. Napríklad môžete použiť svoje logo bez toho, aby ste museli obaliť celé vozidlo alebo dokonca celú časť. Ponúkame menšiu grafiku, aby sme vaše snímky preniesli do vozidla za najnižšiu cenu.

 

Okenné krytiny

Sú prvkom celopelepu, ale len okenných častí okná  sa zakrývajú perforovaným vinylom oneway vision. Kryty okien sú zvnútra priesvitné, takže nebudú brániť vo výhľade vodiča ani spolujazdca. Polepy na okná - oneway vision, ktoré sú štandarne a povinne certifikované,  môžu byť tiež výborným a estetickým doplnkom vášho vozidla.

 

 

Otváracie hodiny na prevádzke Reklamné a tlačiarenské štúdio Aviweb

Po - Pi    8:00 - 12:00 bez objednávky    12:00 - 16:00 iba objednávky