REKLAMNÉ BANNERY

firemné nápisy,  názov  a zameranie obchodu, firemné logá,  propagácia výrobku,

nasmerovanie zákazníka na prevádzku

Média určené hlavne pre exteriér a do prostredia  v náročných poveternostných podmienkach.

Médium ako  ideálne riešenie pre veľkoplošnú reklamu, bilboardy, krátkodobé kampane… Hotový banner môžeme vyrobiť do 24 hodín od zadania záväznej  a  schálenej objednávky. Tlačové média určené pre tlač kvalitných transparentov a veľkoformátovú reklamu.

 V prevedení ako plná plachta – plachtovina  - (baner) alebo sieťovina  - (mesh)

 

Ponúkame najlepšie tlačové služby pre vonkajšiu marketingovú reklamu s realistickou tlačou  vo fotografickej kvalite až do rozlíšenia 1440 dpi. Potlač reklamnej grafiky je vykonaná  na kvalitných ecosolventných tlačiarňach s vynikajúcimi výstupmi vo fotokvalite. Okraje reklamných plachiet sú vybavené plachtovými prstencami – očkami, aby sa dali čo najľahšie pripevniť a ich upnutie závisí od umiestnenia a od  vybraného typu uchytenia - viazania. Možné použiť gumolano, oceľové lanko alebo sťahovacou plastovou páskou. Je vždy dôležité vyhodnotiť poveternostné podmienky pre bezpečné upnutie bannera.

Ponúkame veľký výber médií, z ktorých si určite vyberiete ten, ktorý najlepšie vyhovuje vášmu účelu.

 

Ale najčastejšie používané sú:

 

PVC plachtovina – kvalitná a odolná 400 gm2 hrubá

Použitie: Reklamné tabule, billboardy, stavebné barikády, bariérové banery, reklamné štítky, športoviská, kultúrne promo akcie, rockové koncerty...

  • Tieto bannery s hmotnosťou 440g gm2 sú vyrobené zo špeciálneho PVC materiálu pre bannery a sú mimoriadne pevné a vhodné na vnútorné aj vonkajšie použitie. Matný povlak  udržuje váš dizajn ostrý a jasný.
  • Prémiový baner v ponuke s certifikátom nehorľavosti B1
  • Reflexný baner ťažko roztrhnuteľný a pevný, určený pre vonkajšie použitie. Baner má vysoko reflexné prevedenie v tme a je lepšie viditeľný aj počas dňa. Má skvelý efekt blesku (retro-reflexie) v určitom uhle a má dobrú stabilitu a rovinnosť.

 

MESH – 370gm2 hrubé, vetru priepustné, perforované médium, známeho tiež ako stavebné pletivo .

PVC sieťovina – MESH ako tlačové reklamné médium –  vhodné na použitie vo vonkajších priestoroch, ktoré sú citlivé na silný vietor, ako sú veľké ploty alebo lešenia. Sieťové bannery dokážeme vytlačiť v šírke 1370mm a dĺžke 50m. Finálne ukončenie je s olemovanými očkami na uchytenie alebo bez očiek, bez olemovania a s očkami alebo bez očiek, čistý rez bez očiek alebo so zahnutými vakmi s otvorom pre gumolanové  alebo ocelovolankové uchytenie.

 

 

Plachty s potlačou do exteriéru aj do interiéru , veľkou výhodou je, že nemusia byť fixované na jednom mieste, dajú sa kedykoľvek vybrať, zrolovať a natiahnuť na inom mieste. Jeho obľúbenými oblasťami využitia sú staveniská, reklamy na firewalloch, výstavy, sponzorské vystúpenia (napr. pri športových podujatiach), cesty, mosty, nadjazdy, autoplachty, tenisové alebo volejbalové ihriská a pod. Vonkajšia trvanlivosť médií je najmenej 3 roky.

 

Konštrukcia nie je súčasťou produktu.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať, radi vám vypracujeme ponuku na mieru

mobil: +421 948 214 401

e-mail: info@aviweb.sk

adresa prevádzky: Ul. 29 augusta 11/C, 811 09 Bratislava

kontakt

 

 

Otváracie hodiny na prevádzke Reklamné a tlačiarenské štúdio Aviweb

Po - Pi    8:00 - 12:00 bez objednávky    12:00 - 16:00 iba objednávky