REKLAMNÉ BANNERY

firemné nápisy,  názov  a zameranie obchodu, firemné logá,  propagácia výrobku,

nasmerovanie zákazníka na prevádzku

Médium ako  ideálne riešenie pre veľkoplošnú reklamu, bilboardy, krátkodobé kampane… Hotový banner môžeme vyrobiť do 24 hodín od zadania záväznej objednávky. Tlačové média určené pre tlač kvalitných transparentov a veľkoformátovú reklamu. V prevedení ako plná plachta – plachtovina (baner) alebo sieťovina (mesh)

 

Ponúkame najlepšie tlačové služby pre vonkajšiu marketingovú reklamu s realistickou tlačou  vo fotografickej kvalite až do rozlíšenia 1440 dpi. Potlač reklamnej grafiky je vykonaná  na kvalitných ecosolventných tlačiarňach s vynikajúcimi výstupmi. Okraje reklamných plachiet sú vybavené plachtovými prstencami – očkami, aby sa dali čo najľahšie pripevniť a ich upnutie závisí umiestnenia a od  výberu typu viazania. Možné použiť gumolano, oceľové lanko alebo sťahovacou plastovou páskou. Je vždy dôležité vyhodnotiť poveternostné podmienky pre bezpečné upnutie bannera.

Ponúkame veľký výber médií, z ktorých si určite vyberiete ten a ktorý najlepšie vyhovuje vášmu účelu.

 

Ale najčastejšie používané sú:

 

PVC plachtovina – kvalitná a odolná 400 gm2 hrubá

Tieto bannery s hmotnosťou 440g gm2 sú vyrobené zo špeciálneho PVC materiálu pre bannery a sú mimoriadne pevné a vhodné na vnútorné aj vonkajšie použitie. Matný povlak  udržuje váš dizajn ostrý a jasný.

Prémiový baner v ponuke s certifikátom nehorľavosti B1

Reflexný baner ťažko roztrhnuteľný a pevný, určený pre vonkajšie použitie. Baner má vysoko reflexné prevedenie v tme a je lepšie viditeľný aj počas dňa. Má skvelý efekt blesku (retro-reflexie) v určitom uhle. Má dobrú stabilitu a rovinnosť. Použitie: Reklamné tabule, billboardy, stavebné barikády, bariérové banery, reklamné štítky.

 

MESH – 370gm2 hrubé, vetru priepustné, perforované médium, známeho tiež ako stavebné pletivo .

PVC sieťovina – MESH ako tlačové reklamné médium –  vhodné na použitie vo vonkajších priestoroch, ktoré sú citlivé na silný vietor, ako sú veľké ploty alebo lešenia. Sieťové bannery dokážeme vytlačiť v šírke 1370mm a dĺžke 50m. Finálne ukončenie je s olemovanými očkami na uchytenie alebo bez očiek, bez olemovania a s očkami alebo bez očiek, čistý rez bez očiek alebo so zahnutými vakmi s otvorom pre gumolanové  alebo ocelovolankové uchytenie.

 

 

Plachty s potlačou do exteriéru aj do interiéru , veľkou výhodou je, že nemusia byť fixované na jednom mieste, dajú sa kedykoľvek vybrať, zrolovať a natiahnuť na inom mieste. Jeho obľúbenými oblasťami využitia sú staveniská, reklamy na firewalloch, výstavy, sponzorské vystúpenia (napr. pri športových podujatiach), cesty, mosty, nadjazdy, autoplachty, tenisové alebo volejbalové ihriská a pod. Vonkajšia trvanlivosť médií je najmenej 3 roky.

 

Konštrukcia nie je súčasťou produktu.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať, radi vám vypracujeme ponuku na mieru

mobil: +421 948 214 401

e-mail: info@aviweb.sk

adresa prevádzky: Ul. 29 augusta 11/C, 811 09 Bratislava

kontakt

 

 

Otváracie hodiny na prevádzke Reklamné a tlačiarenské štúdio Aviweb

Po - Pi    8:00 - 12:00 bez objednávky    12:00 - 16:00 iba objednávky